שמאי מקרקעין בתל אביב

שמאי מקרקעין בתל אביב - מתי אני עשוי להזדקק לשירותיו של איש מקצוע זה?

את הביטוי שמאי מקרקעין בעיר תל אביב יצא לכם לשמוע בעבר מחברים ובני משפחה, אך אתם לא לגמרי מבינים מה זה אומר ובאיזה מקצוע מדובר? על מנת לסבר את האוזן, וכדי שתוכלו להכיר יותר לעומק את התחום והמקצוע, להלן מספר תרחישים בהם תוכלו למצוא עצמיכם נזקקים לשירותיו של שמאי מקרקעין הפועל באזור תל אביב.

היתרון של משרדנו בפעילות ענפה בתל אביב - נתון המקנה יתרון בקביעת אומדן השווי ברמת דיוק גבוהה.


מספר תרחישים בהם תזדקקו לשירותי שמאי מקרקעין

1. אם אתם עובדים בבנק או בכל מוסד פיננסי אחר המציע הלוואות חוץ בנקאיות, כאשר לקוחות יפנו אליכם בבקשה ליטול משכנתא, אתם תזדקקו לחוות דעת חיצונית של שמאי מקרקעין שיבצע הערכה של שווי הנכס, כדי שהוא יוכל לשמש כבטוחה לבנק המלווה את הכסף.


2. אם אתם מגישים בקשה לוועדה המקומית כדי לקבל אישור לבצע תוספת בנייה או הרחבת בנייה, יהיה עליכם לשלם היטל השבחה. אם ברצונכם לערער על גובה היטל ההשבחה הנדרש מכם לשלם, תוכלו להיעזר בשמאי מקרקעין מוסמך, שלעיתים, יוכל אף לפעול למען השגת פטור מחבות בגין היטל השבחה.


3. מעוניינים למכור את הדירה? אתם מצד אחד, רוצים למצוא קונה במהירות האפשרית ועל כן מעוניינים להציע מחיר אטרקטיבי, ומצד שני, אתם רוצים להרוויח מהעסקה באופן שיקנה לכם ביטחון כלכלי? שמאי מקרקעין יסייע לכם לבצע הערכה ריאלית של ערך הדירה לפני המכירה.


מספר תרחישים בהם תזדקקו לשירותי שמאי מקרקעין

כמובן שבבחירת השמאי, יש להקפיד על כך שיש לו ניסיון, שהוא עבר את ההכשרות הדרושות על פי חוק וכי הוא חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל. רצוי לוודא כי הוא פועל באזור תל אביב או המרכז ובעל ניסיון בשמאות באזור גוש דן.

לייעוץ או פגישה

לפרטים נוספים או תיאום פגישה, מלאו כאן את פרטיכם או חייגו: 050-8308834

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all