שמאי מקרקעין בחולון

כל מה שצריך לדעת על בחירת שמאי מקרקעין בחולון

מעוניינים להתחיל להשקיע בנדל"ן? זקוקים לשירותיו של שמאי מקרקעין בעיר חולון, על מנת שיעריך ויסייע בתמחור שווי העסקה? כיצד לבחור שמאי מקרקעין שיספק לכם שירות משביע רצון ואפקטיבי?
טיפים במאמר שלפניכם.

היתרון של משרדנו בפעילות ענפה בחולון - נתון המקנה יתרון בקביעת אומדן השווי ברמת דיוק גבוהה.


טיפים בבחירת שמאי מקרקעין בעיר חולון

1. יש לבחור שמאי מקרקעין, החבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל, ארגון המאגד את שמאי המקרקעין המובילים בארץ. שמאי, שהוא חבר בארגון, הוא איש מקצוע שעבר את בחינות הרישוי, שהוא מוסמך לעסוק בתחומו והכפוף לבית הדין המשמעתי במשרד המשפטים.


2. ההכשרה של שמאי מקרקעין כוללת קורס שמאות שאורכו בין שנתיים לשלוש שנים ותקופת התמחות. רצוי לוודא מול השמאי, כי הוא עבר את ההכשרה הדרושה, כדי למנוע עוגמת נפש. על אף כי תחום השמאות אינו פרוץ ונמצא תחת פיקוח, תמיד עדיף "ללכת על בטוח", ולוודא עם איש המקצוע שאמור לספק את השירות, כי יש לו את הרקע הדרוש.


3. עמדתו של השמאי צריכה להיות אובייקטיבית, נטולת הטיות ו"נקייה". המשמעות היא, כי על השמאי להיות אדם הגון ו"ישר כסרגל". קשה יהיה לכם לדעת אם השמאי שבחרתם לעבוד איתו הוא באמת כזה, אלא אם כן קיבלתם עליו מספר המלצות מחברים, מכרים וקרובי משפחה.
שורה תחתונה, רצוי לעבוד עם שמאי ששמעתם עליו חוות דעת חיובית.


4. כמובן שכדאי לבחור שמאי גם בהתאם לשיקולים גיאוגרפיים. אם הנכס שאתם מעוניינים למכור ממוקם בחולון ואם אתם עצמיכם תושבי הסביבה, כמובן שתעדיפו לפנות אל שמאי הפועל באזור חולון ואזור המרכז, ואשר מציע שירותים לתושבי הסביבה.

לייעוץ או פגישה

לפרטים נוספים או תיאום פגישה, מלאו כאן את פרטיכם או חייגו: 050-8308834

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all